سیاست حفظ حریم خصوصی سورن استوک

فروشگاه سورن یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد که کاربران می‌توانند در سایت اقدام به استفاده از خدمات و امکانات آن نمایند. قوانین فروشگاه اینترنتی سورن به منظور شفافیت و حفظ حقوق خریدار و فروشنده می‌باشد و مطالعه و رعایت آن از سوی هر دو طرف الزامی‌می‌باشد.

قوانین عمومی

کلیه قوانین، فرایند‌ها و رویه‌های فروشگاه سورن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و عضویت در سایت فروشگاه سورن از سوی کاربر به منزله آگاهی و پذیرش قوانین فروشگاه سورن می‌باشد و کاربر موظف به رعایت قوانین مذکور می‌باشد. چنانچه قوانین، رویه‌ها و خدمات فروشگاه سورن تغییر نماید در همین صفحه اطلاعات آن بروزرسانی خواهد شد و مادامی‌که کاربر از خدمات فروشگاه سورن استفاده می‌نماید به منزله پذیرش کامل این تغییرات از سوی وی می‌باشد و حق هرگونه اعتراض نسبت به آن را از خود سلب می‌نماید.

کاربر

کاربر به شخصی اطلاق می‌شود که در سایت فروشگاه سورن ثبت نام نماید و اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی می‌نماید. کاربران موظف هستند تا از صحت اطلاعات وارد شده در حین ثبت نام اطمینان حاصل کنند و فروشگاه سورن مسئولیتی در قبال مشکلات بوجود آمده در صورت ارائه اطلاعات اشتباه نمی پذیرد

شرایط ثبت سفارش

در فروشگاه سورن تلاش بر آن است که اطلاعات و مشخصات کالا به بهترین شکل در اختیار کاربران قرار گیرد تا انتخاب بهتری داشته باشند اما باید توجه داشته باشید در هنگام انتخاب کالا کاربر باید به تمام مشخصات دقت نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید. مسئولیت انتخاب کالا بر عهده کاربر می‌باشد و فروشگاه سورن هیچ مسئولیتی درباره انتخاب کاربر نخواهد داشت. همچنین تصویر ارائه شده از محصولات جهت کمک به خرید کاربران می باشد و در صورت تغییر ظاهر محصول از سمت تولید کننده, تصویر نمی تواند ملاک اعلام مغایرت محصول باشد.

افزودن کالا به سبد خرید به منزله ی رزرو کالا نیست و در صورت به اتمام رسیدن کالا در حین ثبت سفارش فروشگاه سورن مسئولیتی در قبال کالای به اتمام رسیده نخواهد داشت. همچنین تا پیش از ثبت نهایی سفارش, امکان بروز تغییر در قیمت محصولات یا به اتمام رسیدن بازه ی تخفیف کالا وجود دارد. به همین منظور کاربر موظف است قبل از ثبت نهایی سفارش فاکتور سفارش را بررسی و سپس پرداخت نماید.

پرداخت وجه سفارش به سه صورت امکان پذیر می‌باشد:

1.پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی موجود در سایت فروشگاه سورن

۲. پرداخت در شعب و مجموعه سورن برای خرید های حضوری

۳. پرداخت از طریق کارت به کارت و یا حساب به حساب مستقیم  از حساب بانکی به حساب شخصی مالک قانونی سایت

تغییر سفارش ها

در فروشگاه سورن تلاش بر این است که کالاهای ثبت شده در سفارشات بصورت کامل به کابران تقدیم شود اما در صورت بروز مشکل در تامین یا موجودی کالاها, فروشگاه سورن این حق را برای خود محفوظ می دارد که کالای دارای مشکل را از سفارش حذف کند و به کاربر از طریق پیامک , تماس یا ایمیل اطلاع رسانی شود و با توافق طرفین کالا تعویض یا وجه عودت گردد.

شرایط ارسال

فروشگاه سورن متعهد است که در روزهای کاری طی بازه های اعلام شده سفارش های ثبت شده را به دست کاربران خود برساند. در صورت بروز مشکل و عدم امکان ارسال سفارش بنا بر شرایط و حجم سفارش ها در بازه ی مشخص شده, فروشگاه سورن این حق را برای خود محفوظ می دارد که بازه ی ارسال را به نزدیک ترین بازه ی ممکن تغییر دهد و این مورد را به همراه بازه ی جدید از طریق تماس, پیامک یا ایمیل به اطلاع مشتری برساند.

در صورت عدم دریافت بسته توسط کاربر, بسته به فروشگاه سورن بازگشت داده می شود و بازه ی جدیدی برای ارسال با کاربر هماهنگ خواهد شد. لازم به ذکر است که در صورت عدم پاسخگویی کاربر, سفارش لغو می شود و هزینه ی پرداخت شده به کاربر عودت خواهد شد.

تحویل بسته ها از طریق پیک در شهر تهران در حال حاضر در دو بازه ی 9 صبح الی 15 عصر و 15 عصر الی 19 عصر می باشد و بعلت تعدد سفارش ها امکان اعلام زمان دقیق رسیدن پیک وجود نخواهد داشت.

بازه ی مشخص شده در سایت برای شهرستان های دیگر به غیر از تهران, بازه ای است که بسته به پست تهران و تیپاکس یا باربری های دیگر تحویل می شود و کاربر باید برای پیگیری وضعیت بسته, از طریق کد رهگیری مرسوله ی پستی در سایت شرکت پست و تیپاکس و مرجع پیگیری اقدام نماید.

مسئولیت صحت آدرس و اطلاعات وارد شده در سفارش بر عهده ی کاربر می باشد و چنانچه کاربر در ثبت آدرس یا کد پستی دچار اشتباه شده باشد, هزینه ی ارسال مجدد بسته به آدرس صحیح بر عهده ی کاربر می باشد.

روز کاری

روز‌های کاری فروشگاه سورن شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 19 و پنجشنبه‌ها از ساعت 10 الی 15 می‌باشد.

شرایط تحویل و ارائه کالا

بررسی مرسوله

کاربر موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک فروشگاه سورن یا مامور تحویل بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید. در صورت دریافت بسته های که دارای مشکل ظاهری هستند, با توافق مرجع ارسال کننده اقدام به بررسی سلامت کالا نمایند.

قوانین و محدودیت‌های کالاهای پلمپ

از آنجا که فروشگاه سورن تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ‌های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

شرایط عمومی‌ بازگشت کالا

کاربر موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک فروشگاه سورن یا مامور تحویل بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید.

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول ، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد توجه فرمایید.

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا و مشکل اعلام شده, کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر می باشد, توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی بر عهده ی کاربر می باشد.

روند دریافت کالای مرجوعی در تهران از سمت پیک فروشگاه سورن انجام می شود و در شهرستان کاربر باید از طریق پست یا تیپاکس بسته را برای فروشگاه سورن ارسال نماید.

هزینه ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه ای آنها می باشد, بر عهده ی خود کاربر می باشد.

تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که تامین کننده ی فروشنده کالا را موجود داشته باشد یا کالا در انبار مرکزی فروشگاه سورن موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا, هزینه برگشت داده می شود.

شرایط عودت وجه

پس از بازگشت کالا به انبار فروشگاه سورن و بررسی و تایید شدن مشکل, در صورت درخواست بازگشت وجه به حساب بانکی, کاربر موظف است تا اطلاعات کارتی که با فرد سفارش دهنده مطابقت دارد را در حساب کاربری وارد کند به پشتیبانی اطلاع رسانی کند. عودت وجه پس از ثبت درخواست طی 24 الی 72 ساعت انجام خواهد شد.

وب سایت فروشگاه سورن برای مشتریان خود امکان مشاوره آنلاین و تلفنی را فراهم آورده است. باید توجه داشته باشید که پیشنهاد‌های مطرح شده از سوی مشاور به هیچ عنوان توصیه به خرید محصول خاصی نیست و کاربر باید با در نظر گرفتن توضیحات و مشخصات فنی کالا, انتخاب خود را انجام دهد.

شرایط عودت کالای استوک و دست دوم

کالای استوک و دست دوم به دلیل نداشتن بسته بندی اصلی کارخانه با بسته های مناسب بسته بندی و تکنیک های بسته بندی برای عدم آسیب کالا ،بسته بندی و ارسال می گردد.کالاهای استوک قبل از ارسال با ارسال فیلم و عکس درخواستی از طریق کاربر از نظر ظاهری به تایید کاربر می رسد و در صورت عدم تطابق کالای ارسالی و همچنین در صورت دارا بودن ایراد فنی در زمان مهلت تست داده شده به مدت 1 هفته از زمان تحویل کالا توسط کاربر امکان عودت و مرجوعی را دارد.در صورت عدم تایید کاربر اعم از مغایرت با سلیقه شخصی و فردی و پشیمانی از خرید کالا عودت کالا امکانپذیر نبوده و مورد تایید فروشگاه سورن نمی باشد.

مشخصات درج شده محصولات در قسمت توضیحات کالا نمایش دهنده مشخصات فنی دستگاه می باشد و در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالا با شماره های ثابت فروشگاه تماس حاصل نمایید.

خرید و سفارش کالا به منزله تایید فنی و تحقیق کامل مشتری می باشد.پس از خرید ادعایی مبنی بر عدم اطلاع از موارد عنوان شده در مشخصات کالا قابل پذیرش نمی باشد.

موارد عنوان شده به صورت کلی مبنی بر آشنایی با قوانین خرید می باشد.سعی و تلاش ما بر جلب رضایت شما مشتری و کاربر گرامی می باشد و تا حد امکان همکاری لازم را برای جلب رضایت شما می نماییم.